Nedir ?

Yula Akademi, bünyesinde bulunan slackline eğitmenleri tarafından katılımcılara temel ve ileri seviye slackline eğitimlerinin verildiği oluşumdur.

Eğitim

Temel Seviye Eğitim:

1 inç ve 2 inç başlangıç setleri üzerinde denge kurabilmeyi, en az 15 metrelik başlangıç hatlarını tamamlayabilmeyi, temel slackline ekipmanlarını tanımayı ve kullanmayı, hat üzerinde bazı teknik hareketleri gerçekleştirebilmeyi kapsayan eğitimdir.

Orta Seviye Eğitim:

Yerden yüksekliği başlangıç setlerine göre daha yüksek olan ve hat uzunluğu 25 m ve üzeri olan longline setlerinde denge kurabilmeyi, yüksek hatlara çıkış tekniklerini, hattı tamamlayabilmeyi, longline ekipmanlarını tanımayı ve kullanmayı kapsayan eğitimlerdir. Orta seviye eğitimi alabilmek için temel seviye eğitiminin gerektirdiği şartları yerine getirmek gerekmektedir. 

Başvuru

Katılımcılar ön kayıt formunu doldurarak başvuru işlemini başlatmış olacaklardır. Eğitimler bire bir veya grup eğitimi şeklinde yapılmaktadır. Bire bir eğitim başvurusu yapanlar ile eğitmenin görüşmesi ardından eğitimler hemen başlayabilecektir. 

Grup eğitimlerinin açılması için grup sayısının 5 e tamamlanması beklenmektedir. Ön kayıt formunu dolduran katılımcılar ile  eğitim grubu oluşturulduktan sonra iletişime geçilip eğitmen ve grup üyelerinin yüz yüze görüşmesinin ardından eğitim zamanı ve yeri belirlenmektedir. 

Eğitimler isteğe ve talebe bağlı olarak hafta da bir veya haftada iki olacak şekilde yapılmaktadır. Eğitimlerin pandemi süresince açık alanda yapılmaktadır. Eğitimler sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde sürdürülmektedir. 

*Eğitimlerimiz İzmir içinde yapılmaktadır. Diğer illerden yeterli talep oluşması halinde eğitim açılabilmektedir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için info@yulaslackline.com üzerinden veya eğitim sorumlusu ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğitim Sorumlusu: Utkan Çakar 

GSM: 05443244114

İlk 2 ders ücretsizdir. Ön kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Ön Kayıt Formu